İtalya’da Konaklama

Kategori: Genel
Yazan:
Tarih: 08 Temmuz 2010

Roma’da Konaklama

Hotel Londra & Cargill

Hotel Londra & Cargill

Hotel Londra & Cargill :

Şık bir otel olan Hotel Londra & Cargill Via Veneto’ya yakın ve huzurlu bir yerdir. Otel tipik 19.yüzyıl mimarisini muhafaza etmektedir ve çok güzel dekore edilmiştir. Lezze tli yemeklerin servis edildiği şık bir restorana ve ünlü İtalyan şaraplarının ikram edildiği kokteyl salonuna sahiptir. Odalarda klima, internet, ücretsiz gazete gibi imkanlarala birlikte 24 saat hizmet veren personel bulunmaktadır.

Grand Hotel De La Minerve

Grand Hotel De La Minerve

Grand Hotel De La Minerve :

Her odası zarif, konforlu internet erişimi de dahil olmak üzere modern bir şekilde tasarlanmıştır. Roma’nın merkezinde konumlanmış 17. yüzyıl binasıdır. Trev Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri ve önemli meydanlara yürüme mesafesindedir. Konferans salonu ve Akdeniz, İtalyan ve Dünya mutfaklarından lezzetli yemeklerin sunulduğu bir restoranı bulunmaktadır.

Aldrovandi Palace yüzme havuzu

Aldrovandi Palace yüzme havuzu

Aldrovandi Palace  :

Roma’nın en prestijli bölgelerinden birinde bulunan otel İspanyol Merdivenlerine, Via Veneto’ya yürüme mesafesindedir. Odaları şık ve konforlu mobilyalarla dizayn edilmiş otelde yüzme havuzu ve toplantı odası bulunmaktadır. Ayrıca otel oda servisi, Çamaşırhane, kuru temizleme, döviz alım satım, kiralık araba gibi hizmetlerde vermektedir.

Venetia Palace Hotel

Venetia Palace Hotel

Venetia Palace Hotel :

Otel Roma’nın en işlek bölgesinde bulunmaktadır. Zarif ve konforlu bir oteldir. Odaları geniştir ve bir çoğunda jakuzi bulunmaktadır. Ayrıca konuklara fitness, sauna imkanlarda sunulmaktadır. Bahçesinde açık büfe kahvaltı ve retoranında lezzetli İtalyan yemekleri sunulmaktadır.

Starhotels Metropole'den oda görüntüsü

Starhotels Metropole'den oda görüntüsü

Starhotels Metropole :
Opera evine, Kolezyum, Roma Forum gibi önemli yerlere yürüme mesafesinde bulunan otel merkezi bir konuma sahiptir. Bu da ziyaretçilerin Roma’yı gezmelerini daha kolaylaştırmakla birlikte yakından tanımasınada yardımcı olmaktadır. Odalar, geniş, konforlu ve teknolojik donanım olarak iyi dizayn edilmiştir. Otelde 6 tane toplantı odası ve 450 kişilik konferans salonu bulunmaktadır yani hem iş hemde gezi amaçlı seyahatlerde tercih edilne bir oteldir. Otelde ayrıca canlı müzik eşliğinde lezzetli İtalyan ve Dünya mutfaklarından bir çok yemeği tadabilirsiniz.

Yorum yapın